Jsme

Jeden dodavatel pro

znamená nižší náklady a lepší spolupráci.

3 roky

práce na moderní
vzdělávací platformě

7 let

děláme informační systémy
a aplikace

9 let

online vzdělávání
a konzultací

12 let

kreativní činnosti,
a online projektů

Nabízíme komplexní služby pro jednotlivce a primárně malé a střední podniky. Věnujeme se několik let e-learningu, konzultacím a workshopům a individuální implementaci služeb a nástrojů. Naše kreativní studio nabízí služby v oblasti videoprodukce a fotografií. Naši vývojáři pak tvoří a vyvíjí webové stránky a portály i mobilní aplikace. Vše děláme s nadšením do digitálních technologií a s osobitým přístupem ke každému klientovi. Jsme Microsoft Partner.

Tvoříme a spravujeme projekty už od 16.10.2010

Naše projekty

Implementace
a digitalizace

Implementujeme nové nástroje a licence a poskytujeme podporu. Pomáháme zvyšovat produktivitu, využívat nástroje efektivně a šetřit tak čas i peníze.

Informační systém
pro každou firmu

Jednoduchý a srozumitelný informační systém, který se dá přizpůsobit každé firmě na míru, srozumitelný díky unikátnímu fungování alá databáze / Excel.

Vzdělávání pro firmy
i jednotlivce

Naučte se jednoduše ONLINE vše, co potřebujete. Do školy, do práce, pro sebe. Online vzdělávací platforma pro firmy i jednotlivce. Soft Skill i Hard Skill.

Video, foto
a webovky

Umíme s kamerou, dronem i animací. Vytvoříme eklamní, promo i vzdělávací videa. Připravíme webovky nebo aplikaci od A do Z, zajistíme i provoz a správu.

Tvorba aplikací
a vývoj na míru

Připravíme pro Vás aplikaci od začátku do poslední tečky. Webové portály, interní systémy, IoT, API a další...

Dlouhodobé programy
a audity pro firmy

Provádíme rychlé analýzy, kompletní audity a realizujeme dlouhodobé rozvojové programy firem na míru - konzultace, koučování a nastavování změn...

Jednoduše a bez starostí
oblečení pro Vás

Neztrácejte čas nákupem oblečení, řešením výměny starých nebo poškozených kousků. Nastavte si, kolik čeho potřebujete a my Vám to obstaráme.

Rychlou a zdravou
stravu chce každý

Připravujeme projekt, který ji přinese i do Vašich kanceláří. Protože strava, wellbeing a zdraví je základem úspěchu, produktivity a více volného času...

Coming soon

Chystáme nový projekt, službu, zjednodušující jeden z nejpotřebnějších segmentů.

Naši klienti

Naše vize

Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti.

Naše mise

Pomoc jedincům i týmům ze ziskového i neziskového sektoru v nabytí konkrétních digitálních kompetencí pro zlepšení jejich pracovní efektivity a produktivity. A to prostřednictvím zefektivnění služeb a procesů, které budou šetřit čas a práci pro další vzdělávání zaměstnanců v digitálních kompetencích.

Naše hodnoty

 • Diversity and Inclusion

  Věříme v transformační sílu zapojení mnoha různých perspektiv. Osobní potenciál pro užitečnost na prvním místě! Bez ohledu na naši úroveň, roli nebo funkci. Díky našemu kreativnímu prostředí, kde mohou být lidé produktivnější a flexibilnější, můžeme navrhovat naše úžasné produkty a služby pro všechny lidské zkušenosti a potřeby.

 • Empowerement

  Našim zaměstnancům poskytujeme nástroje a zdroje potřebné k tomu, aby mohli na pracovišti a při práci s našimi klienty a pro ně činit sebevědomá rozhodnutí. Chceme tuto strategii přiblížit co největšímu počtu lidí z řad našich klientů nebo zákazníků napříč našimi projekty a značkami. Víme, že tato cesta může být drahá a těžká, ale v dnešním světě je stále důležitější.

 • Innovation & Digital Flexibility

  Věříme, že technologie mohou a měly by být užitečné ve všech aspektech naší práce, života a podnikání. Díky naší ohromující flexibilitě a správnému využití technologií můžeme provádět smysluplné inovace, které přispívají nejen k našim vlastním projektům a produktům, ale také k našim partnerům a klientům v malých i velkých krocích.

 • Transparency & Sincerity

  Transparentnost je pro nás opravdu důležitá. V našich interních věcech a také ve vztazích s našimi klienty. Upřímnost je klíčem k rozvoji skvělých týmů a vztahů založených na klientech. Takže transparentnost a upřímnost je jedním z hlavních aspektů celého našeho pracovního postupu, který je stále důležitější s tímto stále více digitalizovaným světem.

 • Accesibility

  Přístupnost je důležitá nejen pro přístup pro osoby se zdravotním postižením, ale také pro všechny ostatní, pro které může být obtížné se s námi spojit nebo využívat naše služby nebo projekty. Rozšiřujeme naši dostupnost finančních a sociálních možností potenciálních partnerů. Protože nikdy nevíte, co se stane příští měsíc, rok nebo desetiletí.

 • Simplicity

  Jednoduchost začíná naším interním pracovním prostředím a procesem. Pokračuje prostřednictvím našeho pracovního postupu, s aplikacemi, které používáme, a jak je používáme, a odráží se ve všech našich službách a projektech. Nakonec to není nic jiného než spokojený zaměstnanec a spokojený zákazník, který si užívá intuitivní zážitek, který mu přinášíme.

cs_CZCzech