Naše vize

Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti. Naší vizí je digitální transformace jedinců, týmů, skupin a organizací směrem k jejich technologické soběstačnosti a samostatnosti.

Naše mise

Pomoc jedincům i týmům ze ziskového i neziskového sektoru v nabytí konkrétních digitálních kompetencí pro zlepšení jejich pracovní efektivity a produktivity. A to prostřednictvím zefektivnění služeb a procesů, které budou šetřit čas a práci pro další vzdělávání zaměstnanců v digitálních kompetencích.

Naše hodnoty

 • Diversity and Inclusion

  We believe in the transformative power of engaging many different perspectives. Personal potential for usefulness first! No matter what our level, role or function. Thanks to our creative environments where people can be more productive and flexible, we can design our amazing products and services for all human experiences and needs.

 • Empowerement

  We're giving our employees the tools and resources necessary to make confident decisions in the workplace and in working with and for our clients. We want to bring this strategy to as many people as possible from our clients or customers across our projects and brands. We know, that this way may be expensive and hard, but it is more and more important in today world.

 • Innovation & Digital Flexibility

  We believe technology can and should be helpful in the every aspects of our work, life and business. With our stunning flexibility and the right use of technology, we can do meaningful innovations to contribute not only for our own projects and products but also for our partners and clients in small and big steps.

 • Transparency & Sincerity

  Transparency is really important to us. In our internal stuff and in relationships with our clients too. Sincerity is the key to developing great teams and client-based relationships. So transparency and sincerity is one of the main aspects of our entire workflow which is more and more important with this more and more digitized world.

 • Accesibility

  Accessibility is important not only for access for persons with disabilities but also for everyone else for whom may be difficult to connect with us or use our services or projects. We extend our accessibility to the financial and social possibilities of potential partners. Because you never know what's going to happen next month, year or a decade.

 • Simplicity

  Simplicity starts by our internal work environment and process. It continues through our workflow, with apps we use and how we use them and reflects to all of our services and projects. At the end, it is nothing more than happy employee and satisfied customer who enjoy intuitive experience that we bring to him.

Jsme

Nabízíme kompletní služby pro jednotlivce, malé, střední podniky, ale nezalekne se ani velkých podniků. A to vše prostřednictvím komplexních služeb – od e-learningu, konzultací a workshopů přes implementaci služeb a nástrojů až po nabídku audiovizuální produkce. Vše děláme s nadšením do digitálních technologií a osobitým přístupem ke každému klientovi.

be Productivv

Implementace konkrétních nástrojů a postupů do praxe Zkrátka digitalizace firem a škol. S tím úzce souvisí datová analytika, kterou děláme efektivně.

Digitalizace & Implementace

Pomáháme zvyšovat produktivitu, využívat nástroje efektivně a šetřit tak čas i peníze.

Stránka projektu

Learnify

Vlastní vzdělávací platforma, kterou využíváme i v rámci transformačních a optimalizačních aktivit je k dispozici i jako samostatná služba pro zákazníky.

Vzdělávací platforma

Náš projekt dává jednotlivcům i firmám obrovské možnosti rozvoje za minimální cenu.

Stránka projektu

Deitas Studio

Audiovizuální produkce na míru s individuálním a přátelským přístupem. Naše interní digitální agentura vypiplaná na míru dnešnímu rychlému světu.

Audio Video Zvuk Livestream

Živé vysílání konferencí a jiných akcí, tvorba výukových či animovaných videí a natáčení.

Stránka projektu

AppsGut

Tvorba webových stránek a vývoj aplikací. V součinnosti s našimi dalšími službami jsme schopni vytvořit velice rychle jakoukoli webovou stránku či aplikaci.

Weby a aplikace

Webové stránky, prezentace, webové aplikace, plně responzivní, moderní a rychlé.

Stránka projektu

Chcete vědět více o našich projektech? O naší historii? Máme pro Vás zpracovanou časovou osu mapující začátky značky Deitas až po současnost. Pro ty, kdo si chtějí více počíst, tu máme blog všech našich projektů dohromady s možností vyfiltrování článků týkajících se pouze určitého projektu.

cs_CZCzech